Ekodiely.skekodiely.sk
Ekodily.czekodily.cz
Aktuálně 110 809 produktů
Kategorie produktů
Garance vrácení zboží 14 dnů! Garance vrácení zboží %s dnů! Vaše zboží můžete vrátit do 14 dnů bez udání důvodu a my vám vrátíme peníze.
Doprava zdarma nad 3 000 Kč !
Doprava Zdarma Cena za dopravu nad 20kg
se určuje individuálně.

Pro objednávku
nebo bližší informace
nás neváhejte kontaktovat.
+420 722 471 486


ekodiely@gmail.comGEIS TrustPAy

O nás

"Dáváme věcem druhou šanci"

 

Naše společnost Ilo Media s.r.o.. vznikla za účelem poskytnutí druhé šance použitým automobilovým součástkám, které by se jinak musely zničit. Ne všechno použité patří do starého železa, to dvojnásob platí o funkčních automobilových součástkách, které se mohou znovu využít.

 

Společnost Ilo Media s.r.o. působí na severo- východě Slovenska. Máme 10 leté zkušenosti v oblasti použitých automobilových dílů přičemž transformace obchodní společnosti a vytvoření internetové stránky bylo dalším logickým krokem, jak se posunout vpřed.

Na internetové stránce www.ekodily.cz naleznete širokou nabídku originálních náhradních dílů, které pocházejí z různých značek aut. V kategoriích si můžete detailně prohlédnout kvalitní fotografie jednotlivých dílů a jejich přesnou specifikaci, na základě toho se můžete spolehlivě rozhodnout.

Vámi vybraná náhradní součástka je stále k dispozici a po objednání Vaši objednávku vyřídíme v co nejkratším čase, obvykle do 2 pracovních dnů od potvrzení objednávky. Každá objednaná součástka bude nejprve odborně přezrálá, zabalená a expedována dle Vašeho výběru.

Máme ambici rozšiřovat naši síť dodavatelů a tím přinést ještě větší nabídku náhradních dílů na český, případně slovenský trh za přijatelné ceny. V případě jakýchkoliv informací nás neváhejte kontaktovat na uvedené emailové adrese.

 

Přejeme hezký den.

 

Společnost Ilo Media s.r.o.