Ekodiely.skekodiely.sk
Ekodily.czekodily.cz
Ekodiely.comekodiely.com
Aktuálně 312 735 produktů
Kategorie produktů
Doprava zdarma nad 8 000 Kč !
Doprava Zdarma Cena za dopravu nad 20kg
se určuje individuálně.

Pro objednávku
nebo bližší informace
nás neváhejte kontaktovat.
Objednávky + 420 722 471 486 Reklamace + 420 722 435 486


Objednávky: info.ekodily@gmail.com

Reklamace: ekodilyreklamace@gmail.com

Slovensko objednávky: ekodiely@gmail.com

For orders to other countries: ekodiely.orders@gmail.comGEIS TrustPAy

Jak vyhledávat

Vítame vás na naší stránce!

Pro bezproblémové vyhledávání produktů vám chceme poradit, jak nejlépe hledat konkrétní produkt - náhradní díl, který potřebujete.

1) Na internetové stránce www.ekodily.cz se nacházejí produkty od různých dodavatelů, které byly používány, ale jsou zároveň vhodné pro jejich další využití.

 

2) Po příchodu na e-shop je možné vyhledávat pomocí vyhledávání jednotlivých kategorií, které se nacházejí na levé straně obrazovky. Kategórie a podkategorie jsou rozčleněné podle jednotlivých částí automobilu.

 

3) Pokud chcete vyhledat produkt co nejrychleji, měli byste použít vyhledávací pole, které se nachází v centru, na horní části e-shopu ("Co hledáte?"). Do vyhledávacího pole můžete psát jakákoliv slovní spojení nebo číslice a následně je třeba kliknout na tlačítko "Hledat".

 

4) Po spuštění vyhledávání, e-shop vygeneruje zadané slovní spojení. Dávajte proto pozor na slovní preklepy a jiné chyby, které by mohly vzniknout nepozorností při psaní.

 

 

Vyhledávané slovné spojení:

 

  • Značka automobilu
  • Typ automobilu
  • Kód motoru
  • Objem motoru / výkonu motoru (Kw)
  • Rok výroby (v letech 97-98 nebo 1997 - 1998)
  • Barva produktu
  • Konkrétní produkt
  • Přesný kód produktu
  • Definování stran (přední / zadní / pravá / levá)
  • Atď.

5) Zadané slovní spojení zůstanou zachovány po celou dobu přítomnosti na e-shope, pokud nedojde k jeho úplnému vymazání z vyhledávacího pole nebo k přepisu na jiný slovní výraz. Preto si vždy zkontrolujte vyhledávací pole v případě jakékoliv komplikace. Pro rychlé vymazání slovního výrazu z vyhledávacího pole slouží malý křížek ve vyhledávacím poli na levé straně před slovním spojením.

 

6) Slovní spojení zůstává zachováno i při vyhledávání kategorií nebo podkategorií.

 

7) Každý produkt na stránce jedninečný kus a proto negarantujeme, že k e-shopu bude Vámi hledaný produkt k dispozici. Produkty se průběžně mění.

 

8) V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu.

 

9) Chceme abyste se na e-shopu cítili spokojeně a proto, pokud máte nějaký nápad na vylepšení jakékoliv sféry našeho e-shopu, prosím kontaktujte nás.